.

.

Колаче Притиснете го Поставите,од Нерѓосувачки Челик, Cookie Создателот Бисквит Притиснете Пиштол во Собата со 8 Дискови Калапи & 8 Шлаг Млазници Совети за DIY Бисквит С?

Колаче Притиснете го Поставите,од Нерѓосувачки Челик, Cookie Создателот Бисквит Притиснете Пиштол во Собата

DEN 576.00

Пристапност
Во достапна форма

????【Високо-Квалитетни Материјали】- Cookie притиснете се направени од не ' рѓосувачки челик,Нерѓосувачки челик има силна отпорност на корозија, многу издржливи и нема да рѓа со прилагодливи предизвика акција млазницата за целосна контрола,па ќе може да се користат со доверба. ????【Лесен за Употреба】-cookie марки мувла не бара сложени операции.Имате целосна контрола над вашиот бисквит и торта декорирање проект со едноставно ставање на колаче тесто во cookie притиснете пиштол,избор и вчитување на дискот,Инсталирајте склопот на млазницата на врвот на пиштол,пополнете cookie притиснете пиштол со твоите шеќер палто, и притиснете. ????【Лесно да се Чисти】- Кога ќе снема spritz cookie притиснете,тоа може да биде лесно да се чисти.Млазници во прилог на пиштол тело и совет на пиштол се лесно да се размонтираат.Само исплакнете со вода.Тоа може да се користи ,Млазници и модели се машина за миење садови безбедно .Па можете да уживате во забавата на одлуки. ????【Различни Стилови】- Вклучува 8 нерѓосувачки челик млазници и 8 од не ' рѓосувачки челик бисквит машина шаблони,сите спакувани во корисна за складирање сад лесен за складирање и организација.Дизајниран за изработка на торти и колачи од различни типови и дебелини.Семејството и децата може да креирате нови спомени заедно. ????【Задоволство Гаранција 】-Ако имате било какви прашања во врска со нашите колачиња спреј пиштол,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Место на бисквит рек цврсто на печење послужавник, притиснете рачката, и се движи својата позиција секој пат кога тоа е притиснато.Цвет устата е слободна форма и може да биде исполнет со масло на хартија.Да се направи бисквити, путер, треба да се преземат надвор од фрижидер однапред да омекне, но тоа не смее да се претвори во вода.Степенот на омекнување на путер влијае на мекост и вкус на тесто. 1* Торта декорирање пиштол. 8* Дискови Калапи. 8* Цевки совети.

Главните карактеристики

Избор на клиент