.

.

Лук Притиснете Рокер Силикон Лук нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Лук Минсер Карамфил Дробилката Masher Mincing Алатка Иновативни НОВИ Кујна Gadget (сребрена црна боја)

Лук Притиснете Рокер Силикон Лук нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Лук Минсер Карамфил Дробилката Masher

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】.Yhtawoo Нови Лук Притиснете Рокер е ергономски дизајниран за да се обработи со минимален напор.Едноставно и Вертикално место на врвот на лук карамфил & рок и назад, може да се скрши каранфилче со леснотија во секунди.Не се лизга се справи.Нема повеќе непријатна Миризба, едноставно да кора, притиснете, mince, кршете, па дури и сека до лук свежо, ќе падне во љубов со новиот лук mincing алатка. 【ВРЕМЕ и ТРУД ЗАШТЕДА на】Бараат Минимум Рака Сила да се Притисне - РАЦИОНАЛИЗАЦИЈА СПРАВИ обезбедува ергономски потпора, што лук mincing лесно и ефикасно.Дури и децата може да се справи со лук притиснете добро.Скрати оброк подготовка на време. 【Храна одделение материјал &ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ】100% Храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик+ Супер-квалитетна ABS рачка+ Силикони дизајн, совршено кујна алатка за дом и ресторан.Многу издржливи, корозија-отпорни & Не ' рѓа, ниту се скрши.Најдобри лук притиснете за готвач, храна, или лук љубовник.Мора да се има лук mincing алатка. 【ЛЕСНО ДА СЕ ИСЧИСТИ & ПРОДАВНИЦА】МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.Или исплакнете под вода.Совети : Навремено чистење е потребно за да се спречи остатоци од eroding површината.Не остар раб.Деца-friendly дизајн.Продавница било суво место да се исуши на лук притиснете. 【Купи Со Доверба】. 2-во-1 Подароци КУТИЈА за Пакување.Вклучувајќи 1 x Лук притиснете+ 1 x Slicone Лук нож за лупење .Ако сте незадоволни со вашата нарачка,ве Молиме директно барање за Целосна Наплата или Замена.Задоволството на клиентите е наш приоритет.

Главните карактеристики

Избор на клиент