.

.

Brielle Дома Billie Цврста Облека Изми Памук Жакард Мрачно Утешителот Сет, Лен, Полн/Кралицата

Brielle Дома Billie Цврста Облека Изми Памук Жакард Мрачно Утешителот Сет, Лен, Полн/Кралицата

DEN 1594.56

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Billie е цврста со жакард ткаени мрачно и облека изми за додаде мекост. 100% памук школка со 100% полиестер се пополни.Машина за миење ладно, нежни циклус; не кајгана; собори сува ниско; не железо; не сува чиста.Облека изми за додаде мекост.Солидна боја, со жакард ткаени шари.Големина : Full/Кралицата | Боја : Лен.

Главните карактеристики

Избор на клиент