.

.

Електрични Cookie Притиснете Пиштол, Бисквит Cookie Создателот Комплет, Печење Алатка со 12 Шаблони и 4 Млазници, Безжични Рачни Батерии Напојува Бисквит Десерт DIY Произво

Електрични Cookie Притиснете Пиштол, Бисквит Cookie Создателот Комплет, Печење Алатка со 12 Шаблони и 4 Млазници,

DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма

*ЦЕЛОСЕН СЕТ НА DIY АЛАТКИ : колачето декоратор вклучува 12 производство шаблони и 4 млазници.Ако наидат на проблеми при користење, или не се задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил штом е можно и ние ќе ви ги реши сите проблеми за вас. Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.Може да се купи со доверба!Електрични и 2-брзина на вредноста лесно може да ви помогне да се готви мали бисквити.Тие ќе ви помогне да се направи исклучителна и вкусни колачиња, торти или било какви други десерти, многу убава и практична. *ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Секој дел од нашата електрични cookie притисок спреј пиштол е монтажни, лесно да се чисти и може да се користи.Тоа е добар помошник за семејни собири и DIY печење, заштеда на време и енергија!Покани вашето семејство и пријатели да се приклучат, вкус вашиот ракотворби и да уживате во времето за печење!Ова исто така е најдобар избор за деца да се направи дополнителна храна.Деца ќе го сакам овие убаво обликувани колачиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент