.

.

Miusol Жените Ретро Плоштадот Вратот Кавга Стил Тенок Бизнис Молив Фустан

Miusol Жените Ретро Плоштадот Вратот Кавга Стил Тенок Бизнис Молив Фустан

DEN 2361.60

Пристапност
Во достапна форма

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.ГОЛЕМИНА ПРЕПОРАЧУВАМЕ : НИ 4/6(Мал), НИ 8/10(Среден), НИ 12/14(Големи), НИ 16(X-Large), НАС 18(XX-Large).Одговараат за Бизнис Прилика,Повик на Отворено, Вечер Партија.Плоштад Вратот, 2/3 Ракав, Посебно Кавга Стил На Половината.Тенок Опремени, Classcial Дизајн, Колена Должина.Рака Мие Само,Ниска Температура за Пеглање.

Главните карактеристики

Избор на клиент