.

.

(10000pcs) #10 X 1-1/2, Само-Прислушување Завртки, ТипА, Пан Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(10000pcs) 10 X 1-1/2, Само-Прислушување Завртки, ТипА, Пан Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 571.20

Пристапност
Во достапна форма

#10 X 1-1/2".Само-Прислушување Завртки, Тип "А", Пан Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_18-8. #10 X 1-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Само-Прислушување Завртки, НИ Единици, Тип "А", Пан Главата, Дупчиња Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент