.

.

2 ПАРЧИЊА Виткање Eyelash Чешел,Веѓа Чешел Метални Заби, Професионална Алатка за Дефинирање Lash & Веѓата (Транспарентна)

2 ПАРЧИЊА Виткање Eyelash Чешел,Веѓа Чешел Метални Заби, Професионална Алатка за Дефинирање Lash & Веѓата (Транспарентна)

DEN 261.60

Пристапност
Во достапна форма

Eyelash Чешел со метални заби може лесно да се де-грутката и посебна удари со камшик по виткање и маскара апликација.Совршен за веѓата секојдневно чешлање.Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик заби + пластична рачка.Вкупна Должина : 4.5-Инчен, Свитлива Должина : 3.4-Инчен.Чешел умно огради за да се заштитат забите кога не е во употреба.Еден шминка уметникот мора да имаат алатка.Пакетот вклучува : 2 Pieces Eyelash Чешел. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА-РИЗИК БЕСПЛАТНО.Ако сте незадоволни целосно со купувањето, ние сме среќни да го замени или прашање што целосно враќање на средствата.Eyelash Чешел со метални заби може лесно да се де-грутката и посебна удари со камшик по виткање и маскара апликација.Совршен за веѓата секојдневно чешлање.Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик заби + пластична рачка.Вкупна Должина : 4.5-Инчен, Свитлива Должина : 3.4-Инчен.Чешел умно огради за да се заштитат забите кога не е во употреба.Еден шминка уметникот мора да имаат алатка.Пакетот вклучува : 2 Pieces Eyelash Чешел.Eyelash Чешел со метални заби може лесно да се де-грутката и посебна удари со камшик по виткање и маскара апликација.Совршен за веѓата секојдневно чешлање.Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик заби + пластична рачка.Вкупна Должина : 4.5-Инчен, Свитлива Должина : 3.4-Инчен.Чешел умно огради за да се заштитат забите кога не е во употреба.Еден шминка уметникот мора да имаат алатка.Пакетот вклучува : 2 Pieces Eyelash Чешел.

Главните карактеристики

Избор на клиент