.

.

Vontreux 2-Ниво Овошје Зеленчук Кошница Сад Носителот Складирање на Countertop, Кујна, Дома Декор, Хром

Vontreux 2-Ниво Овошје Зеленчук Кошница Сад Носителот Складирање на Countertop, Кујна, Дома Декор, Хром

DEN 1636.80

Пристапност
Во достапна форма

【Separable Дизајн】2-Ниво овошје кошница може да се подели, продавница различни овошје и зеленчук, како што се банани, graps, јаболка и портокали. 【Дома Декор】 Класичен бронза слој да се зголеми вредноста на вашиот ентериер. 【Лесно се Соберат】Нема алатки се потребни, вие само треба да тока до заградата, тоа е многу едноставен и лесен. 【Класичен Дизајн】премиум метал складирање кошница направен од тешки железо жица, кој е издржлив. 【Димензија】11"W x 11"D x 11.5"H ; Долната Кошница : 11" x 3"H; Горната Кошница : 9" x 2.5"Х.

Главните карактеристики

Избор на клиент