.

.

YADSHENG Тава Не-Стап Леано Железо Пан Соголени Бифтек Пржење Индукција Шпорет Универзална Без Капак Sauciers (Боја : Црна, Големина : 42x26x5cm)

YADSHENG Тава Не-Стап Леано Железо Пан Соголени Бифтек Пржење Индукција Шпорет Универзална Без Капак Sauciers

DEN 1545.60

Пристапност
Во достапна форма

Никогаш не се грижите за вашиот omelettes или јајца лепење на skillet повторно за екстра заштита Одлично на индукција cooktops.Длабока тава со nonstick внатрешни работи за лесно ослободување и расчистување.Skillet зачинети со масло за природна, лесно да се ослободи заврши дека се подобрува со употреба.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било проблеми, или пред купување или по продажба.Големина : 42x26x5cm | Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент