.

.

BlackPath - Одговара на Хонда Табличка Relocator CBR600RR + CBR900 + CBR929RR + CBR954RR + CBR1000RR + RVT1000R Мотоцикл Фендер Eliminator Kit (Црна) Висока Јаглероден Челик

BlackPath - Одговара на Хонда Табличка Relocator CBR600RR + CBR900 + CBR929RR + CBR954RR + CBR1000RR + RVT1000R

DEN 952.80

Пристапност
Во достапна форма

Се вклопува во сите години Хонда CBR600 RR, CBR900, CBR929 RR, CBR954 RR, CBR1000 RR и RVT1000 R.CNC Изработени од Тешки Медиум Мерач Челик (НЕ Алуминиум).Истиот ден превозот ако уплата пред 1 PM EST време секој работен ден.Производот доаѓа со Доживотна Гаранција, поддржани од страна на нашите 100% Задоволство Гаранција или вашите пари назад!.Доаѓа со детални Инструкции за Инсталација. (1x) Вертикална Табличка Relocator/Фендер Eliminator Комплет.Хардвер w/ Инсталација Белешки. (1x) се Вози Вашиот Начин Keychain Ознака.Црна Пат се горди да го претстави ова Сосема Нов Вертикална Табличка Relocator/Фендер Eliminator Комплет кој е дизајниран да се преселат вашата лиценца плоча на вашиот задната оска.Овозможува отстранување на задниот дел крилата.Обезбедува за заден крај на велосипед поеколошки изглед.Може да се монтира или на левата или десната страна на задната оска.Совршен за велосипедисти бараат да се подобри изгледот на нивниот велосипед и да се намали вишокот тежина.CNC Изработени од висока цврстина челик.Тефлон-обложена Црна додава нула отпор кога во споредба со боени.Доаѓа со целосна инструкции за инсталација и инсталира лесно. (1x) Вертикална Табличка Relocator/Фендер Eliminator Kit Hardware w/ Инсталација Белешки(1x) се Вози Вашиот Начин Keychain Ознака.

Главните карактеристики

Избор на клиент