.

.

FH Група FB030GRAYBLACK115-КОМБО Седиште Покрие Комбо Сет со Воланот Капак и сигурносен Појас Подлога (Airbag Компатибилен и Подели Клупата Сива/Црна)

FH Група FB030GRAYBLACK115-КОМБО Седиште Покрие Комбо Сет со Воланот Капак и сигурносен Појас Подлога (Airbag

DEN 2090.40

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 2 пред кофа, 1 сет задната клупа, 1 воланот маска, 4 seatbelt влошки и 5 потпирачи за глава ги опфаќа.Материјали се направени од издржлив & удобно дише рамен крпа - лесно да се чистат машина мие, се исуши.Сокриени кука и јамка отворање и прилагодливи ремени помага за инсталирање, отстранување и reattachment.Посебни крои техника овозможува страна airbag компатибилност официјално тестирани.Издржливи еластичен материјал со отворањето џеб за складирање.Конструиран за да се приспособат на традиционалните и загревани седишта.Универзална примена одговара на речиси сите места ( автомобили, камиони, комбиња, & SUV ).На задното седиште покрие дизајнирани да се приспособат на 50/50, 40/60, 60/40, и 40/20/40 сплит клупи.Боја : Сива/Црна Поради инсталација барање, ве молиме осигурајте се дека вашиот потпирачи за глава може да биде одвоен пред купување на овој сет.Оваа група ќе работи со автомобили, кои имаат странични воздушни перници и задни сплит функција во backseat.Полу-Универзален да се вклопи во широк спектар на автомобили, камиони, и спортски автомобили.Инсталацијата е едноставна со нашите лесно настава видеа достапни на нашата веб страница.Овој производ е само компатибилни со возила кои имаат монтажни или прилагодлива потпирачи за глава.

Главните карактеристики

Избор на клиент