.

.

Визија X Осветлување (LSG066040) Висок Залив LED Тела, 36000 lm, 280W

Визија X Осветлување (LSG066040) Висок Залив LED Тела, 36000 lm, 280W

DEN 1521.60

Пристапност
Во достапна форма

36000 lumens. 280-Вати LED.УЛ сертификација. 40° медиум зрак шема. 5000 K cct (во корелација Боја температура).Visionx AC LED осветлување решенија за суровата средина во голема мера ќе пониската годишна потрошувачка на енергија и во зголемување на ефикасноста за да се обезбедат повеќе светлина излез за алтернативни да HPS и метал halide осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент