.

.

CHEFMADE Hello Kitty 23-Инчен Правоаголник Силикони Печење Мат со Мерења, Не-стап Отпорни на Топлина Возен Тесто Мат, за Печива,Пица, Фондан и Пита Кора Правење 15 x 23 (Розева)

CHEFMADE Hello Kitty 23-Инчен Правоаголник Силикони Печење Мат со Мерења, Не-стап Отпорни на Топлина Возен Тесто

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Точни мерења на капацитет и големина, да ви помогне да се постигне совршен за печење. 100% храна одделение силиконски, топлина, дамка и мирис кои се отпорни.Мат димензии 23.6" x 15.7".Машина за миење садови безбедно, одлична nonstick својства, лесно да се исчисти.Криви, освен за складирање.CHEFMADE Hello Kitty мат е идеален за печење мерење, Течни скала конверзија, Тесто одлуки и повеќе.Материјал : Јастиви одделение силиконски.Температурата опсег : -4 Целзиусови~428 Фаренхајтови(-20 Centigrade~220 Centigrade).Висока температура отпор : Нема штетни супстанции врнежи, не-леплива супериорни перформанси.Официјално овластени заедничко име.Супериорен квалитет : Мазна работ, нема брус.Стандардизиран модел : да се Создаде прекрасна храна.Розова : Убави девојки ексклузивни боја, претставува прекрасна кујна серија.Лесно Параметри Конверзија : Температура, губење, течни мерка.Лесно Macaroon : Кружни индикатор круг, правење на стандарден облик.Лесно се Пече : Се пече во рерна.Лесно Чистење : Не држи.Лесно Продавница : Количка за складирање, простор за заштеда на енергија.

Главните карактеристики

Избор на клиент