.

.

Центар капи за 06-11 Saab 43346 (Пакување од 4) Тркало Покрива 16 инчен Snap На Сребро.

Центар капи за 06-11 Saab 43346 (Пакување од 4) Тркало Покрива 16 инчен Snap На Сребро.

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОВЕРИ ПРВО : погледнете 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето возило тркала.ИЗДРЖЛИВИ : изработени од високо квалитетни материјали за зголемување на долговечноста.Дизајниран да остане во место без разлика на времето или условите на патот.БЕЗБЕДНА : Овие резервни тркала опфаќа користењето прилагодливи челик задржување на прстените да се заклучи на своето место да се обезбеди сигурен & тесни одговара.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Не треба да ја посетите механичар, едноставно snap право на вашето возило е возило.Види ја нашата видео лево за брз туториал на процесот на инсталација.ПАКЕТ ОД 4 : Вклучува две (2) пред и два (2) задните hubcaps.OE дизајн да го заменитре оригиналниот опрема.Го замени стариот, испукана, скршени, оштетени или исчезнати hubcaps со Ox Gord е резервни делови и додатоци.Дизајниран за 16-инчни тркала, едноставно snap замена hubcaps за размена на инстант употреба.Овие hubcaps се изградени од топлина и отпорност на материјали кои биле тестирани за да се обезбеди безбедна, тесни, и засилен одговара.Тие се дизајнирани за да го замените оригиналниот опрема (OE) и да останете во место без разлика на условите на патот & времето.Ве молиме погледнете го 's Делови Пронаоѓач Алатка за да се Обезбеди Fitment – Изберете вашето Возило Година, се Направи, и Модел за да бидете сигурни дека тоа се вклопува.Секоја набавка вклучува четири (4) hubcaps и една (1) година ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент