.

.

Xcello Спортот Бадминтон Рекет Set - 4 Рекети, 8 Shuttlecocks (4 Неонски Жолта и 4 LED), торбичката

Xcello Спортот Бадминтон Рекет Set - 4 Рекети, 8 Shuttlecocks (4 Неонски Жолта и 4 LED), торбичката

DEN 1318.80

Пристапност
Во достапна форма

КОМПЛЕТЕН СЕТ - Ова Бадминтон Сет вклучува 4 рекети (2 Портокали, 2 Зелени), 8 Shuttlecocks (4 Неонски Жолта, 4 LED) и футрола!.АЛУМИНИУМ РЕКЕТИ - Оваа група вклучува 4 возрасни големина, светлосни тежина Алуминиум Бадминтон Рекети.Постојат 2 Зелените Рекети и Портокал 2 Рекети, совршен за играње двојки!.LED SHUTTLECOCKS - Ова Бадминтон поставите доаѓа со 8 shuttlecocks, 4 се различни неонски жолта, совршени за дневна употреба.Другите 4 shuttlecocks доаѓаат со вграден-во Црвена LED светло, одлична за вечер конкуренција!.ВРЕМЕТО е ОТПОРЕН на СЛУЧАЈ - Нашите Бадминтон рекети дојде во здрав патент случај, направени од времето отпорни ткаенини.Овој случај ќе се одржи на сите 4 на вклучени рекети.ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет тешки-должност и ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ!Направени од страна на Excello Глобални Производи.Ние сме едно семејство во сопственост на САД компанија и ние се прави квалитетни производи за над 50 години.На Xcello Спортот Бадминтон Рекет Set - 4 Рекети, 8 Shuttlecocks (4 Неонски Жолта и 4 LED), Носат Bag This сет вклучува 4 возрасни големина, светлосни тежина Алуминиум Бадминтон Рекети.Постојат 2 Зелените Рекети и Портокал 2 Рекети, совршен за играње двојки!Оваа Бадминтон поставите доаѓа со 8 shuttlecocks, 4 се различни неонски жолта, совршени за дневна употреба.Другите 4 shuttlecocks доаѓаат со вграден-во Црвена LED светло, одлична за вечер конкуренција!ВКЛУЧУВА(4) Рекети(8) Shuttlecocks(1) Рекет Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент