.

.

Тип C 4.13-во х 8-во Замена Базен Филтер Кертриџ - 4 Пакет

Тип C 4.13-во х 8-во Замена Базен Филтер Кертриџ - 4 Пакет

DEN 678.72

Пристапност
Во достапна форма

Патентирана 4.13-во diam.x 8-во долго патрон на филтерот.Вграден-во chlorinator.Замена за ПРО Серија тип A/C и Intex тип филтер касети.Тешки хартија со повеќе pleats за подобра филтрација.Тип A/C Замена на Филтер Кертриџ за ПРО Серија, Лето Бранови Елита, и Intex базени.За најдобри вода јасност, препорачливо е да го замени вашиот филтер кертриџ на секои две недели.Овие квалитет замена касети се изградени на тешка хартија со екстра pleats за да се овозможи подобро вода филтрација.Секој кертриџ содржи вграден во центар chlorinator (хлор таблети се продаваат одделно).Касети продаваат како 4-пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент