.

.

Lullaby Деца Памук Дете Windproof Водоотпорен Снег Скијачки Ракавици

Lullaby Деца Памук Дете Windproof Водоотпорен Снег Скијачки Ракавици

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кука и Јамка затворање. ????Водоотпорен, Windproof, Snowproof & Топло : Водоотпорен слој школка спречи вода и се стопи снегот во и чувајте ги децата раце сува.Изолирани со удобно поставата за топлина во снег и студено време, чува деца рака toasty топло.Со нашите деца снег ракавици, децата да играат надвор во снегот без раце замрзнување и да мокри. ❄️Нека Снег : Анти-Изгубени String обезбеди децата скијачки ракавици нема да се лизга надвор додека децата да играат во снегот.Пред-криви се Вклопуваат следи природни крива на рацете, даде поблиски, повеќе удобен зафат.На СТП-засилен дланки зголеми за издржливи, но лесни зафат.Пријатна Долго Ткаенината bolck од снег и чувајте ги рацете топло. ✋Лесно да се Стави На и полетување : деца зимски ракавици се виткаат во зглобовите област.Еластична Зглобовите овозможува лесно-да се носат, со што се овозможува многу простор да ги собере деца рацете во внатрешноста и да се најде на прст дупки.Лесно и брзо прилагодливи и обичај се вклопува. ????Добро се вклопува : снегот ракавици за деца има 3 големини од 4-12 години деца.Големината на табелата има соодветната возрасна група, но подобро мерење на вашите деца рацете пред купување, овозможувајќи 0.5 инчи екстра простор за перница. ⛷️Одлична за Снег Игра : ски ракавици за момчиња и девојчиња има десетина од слатки дизајни за да изберете од, која се совпаѓа и со децата зимска облека.Совршен за деца игра во снег и студено време, како скијање, создаваат, аикидо, градење на snowmen, snowaball борби.

Главните карактеристики

Избор на клиент