.

.

Surf Green 4 инчен Сини Аква Сјај Керамичка Плочка 4.25 во 4x4 Метрото Плоштадот Daltile Боја 0197 Класичен Боја 105 10 Парче Кутија

Surf Green 4 инчен Сини Аква Сјај Керамичка Плочка 4.25 во 4x4 Метрото Плоштадот Daltile Боја 0197 Класичен

DEN 1668.96

Пристапност
Во достапна форма

Керамичка Плочка 4.25 во Метрото Плоштадот 4x4. Surf Green Сини Аква Сјај.Daltile Боја 0197. Класичен Боја 105. Гроздобер Среден Век Во Модерната Ретро.Секоја кутија содржи 10 парчиња на плочка, малку повеќе од 1 квадратни метри.Класичен Боја Чип 105 е прикажан за да се потврди ова е точно одговара на Гроздобер Американската Стандардна Боја Surf Green од 1960-тите, исто така познат како Аква Сјај Daltile Боја 0197. Ова беше заеднички за Атомска боја се користи интензивно за време на Вселенската Трка.Луѓето од целиот се жали отстранување или замена на клучните карактеристики на нивните Средината Век Модерни купатила и кујни во доцните 1990-ти и раните 2000, после Милениумот, без разлика дали тие тоа го правеше себе или ако тоа беше претходниот сопственик.Среден Век едноставноста е назад во стил, само како Арт Деко дојде назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент