.

.

???? Цреша Хавајски ???? Снег Конус Сируп | slushie, icee, popsicle, piragua, raspados, вкус сируп за кафе ☕️ коктел вкусови ???? Чиста Шеќерна Трска, НЕ ПЧЕНКА СИРУП ???? ???? Подготвен да се Ко?

???? Цреша Хавајски ???? Снег Конус Сируп | slushie, icee, popsicle, piragua, raspados, вкус сируп за кафе ☕️

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

⛄️ ФАНТАСТИЧНА НИЗА НА НЕВЕРОЈАТНИ РАЗЛИЧНИ ВКУСОВИ – Ние го продаде 57 вкусови направени од Чисто Шеќерна Трска и 55 Шеќер Слободни вкусови направени од Органски монахот овошје и erythritol кои се случуваат Природно од плодови и растенија. ????НАШИОТ ВКУС СИРУПИ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ТОЛКУ МНОГУ НЕШТА!" ☕️ Пијалоци : кафе, топло чоколадо, какао, чај, iced чаеви, газирани пијалоци, пенливо вода, коктели и пијалаци, млеко сируп, шеќер слободни зачинет сирупи за пијалаци, сода поток вкус сирупи, ????Icee третира : бричен мраз, sno шишарки, газирани пијалоци, slushies, мраз се појавува, slurpee, icees, snoballs, popsicles, мраз замрзнување се појавува, raspados, heilo picado, piragua, granizados, cholados, frio frio ????Јаде : палачинки, waffles, muffins, торти и други печени добрите. ????СЕМЕЈНА СОПСТВЕНОСТ, рачно изработени ИЗБРИЧИ МРАЗ ВКУС СИРУПИ кои се Сакан од Децата и Одобрени од страна на Родителите!Нашето семејство ги водат бизнис создава уметничките snowcone сируп вкусови кои се вкусни и слободен од сите лоши работи, па можете да се чувствуваат добро за отслужува нашата Хавајски сируп на вашето семејство. ????ЧИСТА ШЕЌЕРНА ТРСКА БЕЗ ПЧЕНКА СИРУП - Нашиот ГУРМАНСКИ Снег Конус Вкусови Сируп се направени во мали серии со 100% ЧИСТА ШЕЌЕРНА ТРСКА.Многу од icee сируп на пазарот денес е направен со пченка сируп, евтини и нездрави засладувач.Постојана употреба на високо-фруктоза пченка сируп може да доведе до дебелина и други такви здравствени проблеми.За разлика од нашите конкуренти ние ги користиме апсолутно НИКАКВА ПЧЕНКА ШЕЌЕР во нашиот slushie сирупи, нудејќи вашето семејство многу повеќе ЗДРАВИ и ПРИРОДНИ опција. ☀️ НЕ ПЧЕНКА СИРУП ☀️ БЕЗ КОФЕИН ☀️ БЕЗ АДИТИВИ или СПОЈНИЦИ ☀️ НЕ-ГМО и ☀️ НЕМА ШТЕТНИ ВКУСОВИ или БОИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент