.

.

3-Прстен Врзивно Портфолио Случај, Флорални Сликарство СТП Кожа Врзивно Padfolio, Бизнис Планер Организатор со Notepad Носителот

3-Прстен Врзивно Портфолио Случај, Флорални Сликарство СТП Кожа Врзивно Padfolio, Бизнис Планер Организатор

DEN 650.40

Пристапност
Во достапна форма

Направени на СТП Кожа врежана флорални сликарска текстура.Професионално портфолио се издвојува во морето на основните црна/кафеава кеси.Производ Димензии : приближно 12. 75 x 9. 5 x 1. 2 инчи. 3-Прстен со врзивно 0. 75 инчен круг прстени, за писмо-големина (8. 5 x 11 инчи)/ A4-големина трудови.Право пишување панел со отворањето на врвот и на дното за писмо Големина (8. 5" X 11") или А4 notepad (notepad не се вклучени).Внатрешноста карактеристики пенкало/Молив носители, кредитна картичка и бизнис карта сопствениците, мал патент џеб работи и за приемот и други мали лабава предмети дури и за одржување на вашиот мобилен телефон и голем џеб (имајте на ум, тоа не одговара за А4 големина трудови) држи до б5-големина(176mmx250mm) трудови или А5 големина на лаптоп.Оваа извршна исправа Организатор ви дава едноставен начин да ги чува сите ваши важни деловни и лични документи заедно со други основи, како што се бизнис картички, пенкало и сл.Кога ќе отстапуваат. 6 кредитна/бизнис картичка носители + 1 транспарентни ID прозорец + 2 пенкало циклуси.мал патент џеб работи и за приемот и други мали лабава предмети—или дури и за одржување на вашиот мобилен телефон.голем џеб (имајте на ум тоа не одговара за А4 големина трудови) држи до Б5-големина(176mmx250mm) трудови или вашиот таблет(до 11" таблет).Боја : Виолетова Храбар И Бизнис-Ориентирана Портфолио - Совршена Комбинација за да ги импресионираат било кој иден Работодавач, Клиенти и Вработени.Одговорено и ги импресионира потенцијалните клиенти и газдите со професионално портфолио, all-inclusive padfolio.

Главните карактеристики

Избор на клиент