.

.

Arishine Габа Третман, Габа се Запре, Анти Ноктите Габа Третман, Ефикасен Против Помине Габа, Анти-Габични Помине Решение, Ноктите и Ноктите Решение (2 Парчиња)

Arishine Габа Третман, Габа се Запре, Анти Ноктите Габа Третман, Ефикасен Против Помине Габа, Анти-Габични Помине

DEN 338.40

Пристапност
Во достапна форма

Габа се Запре : За нега на разбиена, груб, ноктите discolorations, кршливи и подели ноктите и ноктите, кој се нападнати од страна на ноктите габа.Дава ноктите природен сјај и им помага на ноктите да се изедначи и да го оживее.Ги зајакнува и заштитува во исто време.Сите што ви треба за здрави нокти изглед, а да се одржи ова.Високо Ефикасен : Брзо видливи подобрувања може да се постигне во рок од 2-4 недели.Се препорачува период на употреба : прибл. 4-12 недели, Зависи од степенот на габични инфекции.Лесен за Употреба : 3 пати на ден, секој пат тест три пати на ноктите и неговата контура. 3 кутии е предмет на третман, ефектот е очигледно по 3 предмети.Со други анти-габични производи, ефектот е подобар.Природен и Безбеден : Нашата моќна формула е исклучително ефикасна нокти габа третман, но, исто така, е безбеден за користење.Ве молиме покрива со капак после секоја употреба да се спречи контаминација или производ загуба од испарување.

Главните карактеристики

Избор на клиент