.

.

Theopot Понесе Поглед Комплет Црвени Boresighter со Копчето Switch за.17 за да 12GA Калибар Пушки Пиштол Црвени Ласерски Поглед

Theopot Понесе Поглед Комплет Црвени Boresighter со Копчето Switch за.17 за да 12GA Калибар Пушки Пиштол Црвени

DEN 907.20

Пристапност
Во достапна форма

【Применува Повеќе Модел】Надградба 12 парчиња понесе прилагодливи адаптери за да ги собере сите .177 - .78 калибар пиштоли и пушки,изберете калибар адаптер и место на единица во муцката,обезбедување на прецизни препораки за zeroing на вашата целна. 【Притисни Копче за Префрлање】Надградба притисни копче за префрлување,само нежно притиснете за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ ласерски, контрола на тоа погодно. 【Да се подобри Точноста】Оваа понесе поглед проекти црвена зрак од центарот на понесе оска, обезбедување на прецизни препораки за zeroing на вашата цел, заштедите време и пари. 【Лесен за Употреба】Едноставно изберете калибар адаптер и место на ласерски понесе поглед единица во муцката.Долго sighting опсег,мала тежина и издржливи.Осветленоста Подобрување : Моќ :

Главните карактеристики

Избор на клиент