.

.

Носам Портокал за мојата Ќерка - Леукемија Свеста кошула

Носам Портокал за мојата Ќерка - Леукемија Свеста кошула

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Носам Портокал За Мојата Ќерка, Леукемија Свеста Татко кошула, Леукемија Свеста Ќерка кошула, Леукемија Свеста мојата Ќерка подарок, Леукемија Свеста Мајка подарок, Леукемија Свеста на Мајка ми смешно кошула , Леукемија Свеста Мало девојче кошула.Леукемија фондацијата, Леукемија центар, Портокалова панделка кошула, Леукемија Симптоми Кошули, Леукемија Кошула, Портокалова Лента, Т-Маица, лек Леукемија, Леукемија шарм, Леукемија подароци, Леукемија знаме.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Носам Портокал за мојата Ќерка - Леукемија Свеста кошула - Дали вие или некој близок има Леукемија?Носете кошулата да ја покажете вашата љубов и поддршка.Направи голем дар!.

Главните карактеристики

Избор на клиент