.

.

BEDLAM 6 Парче Листови Поставување француски Лен Лист 16 Инчен Длабок Џеб Природен Камен Изми Farmhouse Постелнина Мека Луксузен Хотел Европската Лен - Bedsheet Опремени Лист 4 P

BEDLAM 6 Парче Листови Поставување француски Лен Лист 16 Инчен Длабок Џеб Природен Камен Изми Farmhouse

DEN 5256.00

Пристапност
Во достапна форма

Тоа ќе направи да се чувствувате свежи секој пат кога ќе го внесете вашата спална соба.Тоа може да биде најдобар подарок за девојчиња, роднини, мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ.Купи сега од BEDLAM & добиете прекрасен искуство.Најдобри farmhouse постелнина брачен кревет стил, Цврсти редовно собирање, Ладење перница шамс, Декоративни гроздобер.Големина : Кралот | Боја : Terracotta.МУЛТИ-ЦЕЛ ЛИСТ го ПОСТАВИТЕ : Можете да ја користите оваа buttery мека чаршаф поставите во вашата спална соба, гостинската соба, детска соба, RV, одмор дома, поднесе.Нашиот најдобар хотел постелнина чиста постелнина чаршави се добие помек со секое миење.НАЈДОБРИ FARMHOUSE ПОСТЕЛНИНА : BEDLAM премиум квалитет и Постелнина лист поставени се добие помек со секое миење.ЗА НАС : BEDLAM е основан врз идејата дека помалку е навистина повеќе.ЛЕСНО ГРИЖА : Нежно Машина за Миење во течна Перење Детергент, Ладно/Нежно Циклус, Рака мие, не кајгана, Железо на ниска топлина ако сакате, ја Собори сува ниска, Линија/Висат сува препорачува, нашите листови се предиво-специјално обоена и измиени да се постигне крајната мекост.Роден надвор од нашата unfaltering љубов за дизајн и квалитет на BEDLAM сакаме да останеме верни на минимална естетски и обезбеди квалитетни производи по фер цена.Оваа постелнина собата е ултра мека и издржливи, Удобно, Дише, Бледнеат отпорни, Остануваат да се излади во текот на топли ноќи, Топло во студените ноќи, Не rip, Не солза, Навремено Отпорни.Клиентите задоволство секогаш е нашата примарна грижа.Ние сме најдобри на услуги на клиентите.100% ФРАНЦУСКИ ЛЕН ЛИСТОВИ : 6 pc Лен Листови Сет : 1 обична рамен кревет лист за цар големина кревет (110 х 104 инчи), 1 опремени лист (76 x 80 x 16" инчи) & 4 навлаки (20 x 37 инчи) со стилски шамија грб дизајн, Тежина : 160 GSM, Екстра Длабоки Џебови : 16 инчи стручно прилагодени целосно elasticized опремени лист со трајни еластична кои одат сите на патот околу креветот, Материјал : 100% Белгиски/француски Лен лен листови.Нашиот хотел постелнина чиста постелнина чаршави се добие помек со секое миење.Секоја педа од нашата ткаенина ги исполнува врвни перформанси стандарди за собирање, постојаност на боја, сила, и нишка се брои.

Главните карактеристики

Избор на клиент