.

.

Стелт Putter Подигање ' E Голф Клуб Headcover - Црвена

Стелт Putter Подигање ' E Голф Клуб Headcover - Црвена

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ги вашите putter бараат нови.Ви овозможува да ги собере клубови compactly во вашата торба за елиминирање на пренаселеноста.Патентиран дизајн се вклопува ножеви, половина месечини, и класичен mallets.Глајд модели на без гломазна патентите или магнети.Достапни во многу уникатни бои.На Стелт Putter Подигање ' E вклопува ножеви, половина-месечини, и класичен mallets.Дизајн им овозможува на покривот да мувла и се вклопуваат во клубот форма на повеќе поклопецот се користи.Стелт headcovers функција елегантен дизајн кој овозможува до 50% повеќе простор од традиционалните headcovers од дозволувајќи им на клубовите да седат compactly во торба за полесен пристап.Стелт има супериорен одговара, квалитет на изработка, високо-квалитетен материјал се обезбеди трајност и леснотијата на користење.Овие опфаќа планирам на без гломазна патентите или магнети удира вратило во текот на трнлив вози количка.

Главните карактеристики

Избор на клиент