.

.

Монтереј Клубот на Жените Plaid Бермуди Голф Шорцеви #2816

Монтереј Клубот на Жените Plaid Бермуди Голф Шорцеви 2816

DEN 546.00

Пристапност
Во достапна форма

97% Полиестер, 3% Spandex.Светло, трајни, и супер-удобно водат-плетени ткаенини.Се водат конструкција за зголемена мобилност.Сите-во текот plaid дизајн за стилски изглед.Висок корселе со појас циклуси. 2 пред Западен џебови, 1 задниот џеб се обезбеди лесен за складирање.Опуштено одговара преку колковите и бутовите за просторен удобност.Страна-пропустливи полите.Висок пораст. 12" inseam. 21" должина.Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година. Монтереј Клубот на Жените Plaid Бермуди Голф Шорцеви #2816.

Главните карактеристики

Избор на клиент