.

.

LongYu 62 инчен High-end Голф Чадор,Автоматско Отворање,Vented Двојно Водоотпорен Windproof Крошна ,Одлична УВ Заштита,Засилен Карбонски Влакна Ребра

LongYu 62 инчен High-end Голф Чадор,Автоматско Отворање,Vented Двојно Водоотпорен Windproof Крошна ,Одлична

DEN 1149.60

Пристапност
Во достапна форма

Вистински материјал!Крошна ткаенина материјал е 34% PONGEE+66% НАЈЛОН, и микро-ткаење процес е усвоен.Тоа е водоотпорен сопственост на Pongee материјал и не-деструктивни и деформација на имотот од најлон крпа, и црна слој под капата ја подобрува работата на УВ изолација.Почнете на лесен и удобен живот!Може да се отвори чадор автоматски, со притискање на копчето со една рака.По илјадници притиснете тестови, квалитетот на копчињата е загарантирана.Ергономски дизајниран ЕВА зафат, дланка може да се вклопат контрола, прави луѓето да се чувствуваат поудобно и полесно.Научни дизајн!Научни дизајн на двоен слој крошна површината што ја подобрува вентилацијата и windproof перформанси на капата.Кога силен ветар штрајкови, им овозможи на ветрот да помине низ средината за да се спречи чадор од дува далеку.High-end и нови композитни!Карбонски влакна засилен скелет има предности на висока јачина и мала тежина, не е лесно да се носат и отпорност на корозија.По продажба на гаранција : Ние ја поддржуваме и да се обезбеди безусловни гаранции за да се спречи било процес на дефекти и да ви обезбедиме подобра услуга.Во случај на квалитетот на производот проблем, ние гаранција за враќање и замена.Овој производ е добар windproof, водоотпорни перформанси, чадор површината користење на најлон Pongee мешана ткаенина, фина текстура, не е лесно да деформација и штета.Покрај тоа, црниот слој се нанесува на долниот дел на чадор, кој во голема мера го подобрува заштита од сонцето.Двојно-layer крошна дизајн обезбедува подобра вентилација и правец на заштита.Овој чадор користи јаглерод влакна засилен скелет, висока јачина и мала тежина, веќе не се грижите за род ' рѓа и лесно се кршат.Совршен за голфери Бизнис професионалци Секојдневниот Живот, а мајката го држи бебето е исто така совршен подарок за семејството и пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент