.

.

Електрични ручек кутија Електрични Потоплите Ручек Кутија, Храна Грејач Преносни Ручек Контејнери Затоплување Бенто,кој се користи Негативен Притисок Печат Конз?

Електрични ручек кутија Електрични Потоплите Ручек Кутија, Храна Грејач Преносни Ручек Контејнери Затоплување

DEN 2741.52

Пристапност
Во достапна форма

Јас го продаде искрен производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Тоа може да се задржи вашата храна топло Доживеете изненадување на храна, секој пат кога ќе имате некоја нова чувство на свежи ручек кутија дизајн, брз греење функција, уживате во свежа храна во секое timespecification : име на Производ : Загрева ручек box Rated капацитет : 1.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве молиме да даде добар преглед.Од основањето на Jusaburo бренд, да се почитуваат концептот на "интегритетот на управување, соработка и win-win", ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одличен клиент service Product Опис : Овој сестран ручек кутија,Широко се Користи За греење,ручек кутија е многу кул во дизајн, и совршен за сите видови употреба, како и земање храна на училиште,канцеларија, излети и сл. ❤Пренослив Дизајн : нашиот ручек кутија е совршен за луѓето кои одат на работа или на училиште, може да се загрее вашиот оброк во училиште, канцеларија или патување.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Можете да го користите секој ден да се носат и во склопот на топлина оброци во канцеларија, или можете да го користите додека патуваат.35 литар зеленчук bowl Shell материјал : ПП material Control метод : mechanical Preservation метод : запечатени и да се чуваат fresh Product големина : 179x 185 x 156mm Liner големина : големи лагер 134x134x90mm, мали лагер 131x131x37mm Packing листа : 1* Загрева ручек box NOTE : Прирачник за мерење, производ големина може да има грешка на 1-2mm.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ви благодариме за продавница со нас. ❤Инструкции : Тоа е лесно да се работи, само додадете малку вода на дното на ручек кутија,тогаш местото на лагер и ручек кутија се покријат во ред, притиснете го копчето за ручек кутија, почекајте 20-30 минути, а потоа можете да уживате во вкусна храна.

Главните карактеристики

Product name:
Heated lunch box
Rated capacity:
1.3 liters
Rated power:
200 W
Rated voltage/frequency:
220 V~50 Hz
Liner material:
304 stainless steel
Inner capacity:
1 liter rice bowl + 0.35 liter vegetable bowl
Shell material:
PP material
Control method:
mechanical
Preservation method:
sealed and kept fresh
Product size:
179x 185 x 156mm
Liner size:
large liner 134x134x90mm, small liner 131x131x37mm
Packing list:
1* Heated lunch box
Manual measurement, product size may have an error of 1-2mm. :
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :
Избор на клиент