.

.

Morton Сол Систем Saver II Клуб Торба - 40 lb.

Morton Сол Систем Saver II Клуб Торба - 40 lb.

DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма

40 lb.Ексклузивен клуб торба.Патентирана формула подобрува ефикасноста и се протега на животот на бојлери.Помага во спречување на минерални израстоци во цевки и апарати.Лесно отворен таб и тешко се справи со се направи сметководствена и фрлаат повеќе погодно.Ограничен Со добра домашна работа печат.На Morton Систем Saver II содржи патентирана формула која што помага да се исчисти и да се спречи израстоци во вода омекнувач, одржување на вашиот омекнувач работи правилно со текот на времето.Тоа, исто така, помага да се спречи минерални израстоци во цевки и апарати—помагајќи да го продолжи животот и да се подобри ефикасноста.Тоа е лесно да се носат, отворен и се прелива благодарение на специјална торба карактеристики, вклучувајќи ги и здрав пластична рачка за поудобно да го дигате прстот.Мека вода ја подобрува толку многу елементи во вашиот дом.Кога имате мека вода, помалку сапун се бара да се чисти вашиот облека, тоа е полесно да ги отстраните дамките од вашиот кади и бања тела, вашата кујна ќе изгледа почисто и вашата коса и кожата дури и ќе се чувствуваат помек.Она што е уште поважно, вашата цевки и апарати ќе имаат помалку израстоци со текот на времето, помагајќи ти да се избегне скапи за одржување и поправка.Мека вода ќе помогне да се заштеди време, пари и имаш чувство на твоите најдобри.

Главните карактеристики

Избор на клиент