.

.

Elecrainbow 68 Инчи Висина Срце облик на Балон Лак Колона Стои Комплет за Предлогот, Роденден, Свадба, Бебе Туш, Дипломирањето, Годишнина, Балон Колона База, Пол & Точки се В

Elecrainbow 68 Инчи Висина Срце облик на Балон Лак Колона Стои Комплет за Предлогот, Роденден, Свадба, Бебе

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

ВКЛУЧУВА СÈ што ВИ ТРЕБА - На Срцето-во облик на Балон Лак Колона Стои Комплет вклучува 1 x Балон База, 2 x ПВЦ Цевки, 1 x Транспарентен Цевка, 2 x Конектори, 4 x Лак Поврзување Прачки, 4 x Директно Поврзување Прачки; 6 x Транспарентен Конектори; 1 x V-конектор; 1 x Y-конектор; 1 x 100 Точки со Лепак; 1 x Производ Користите Инструкции (Балони и банерот не се вклучени).ИЗДРЖЛИВИ срцето-во облик на балон лак колона стои во собата може да се користи.За долго време во иднина, вие само ќе треба да подготви некои балони без купување на други алатки за да ја декорирате вашата следна социјална прослава.Ова ќе ви помогне да заштедите многу пари.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : не грижете се за инсталација постапка.Земете 5 минути за да го прочитате нашиот илустрирано на сликата инструкции и ќе може лесно да се направи совршен балон лак колона стои во рок од 30 минути.НАЈДОБРА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ - Додадете живописни партија украси за свадба, роденден, бебе туш, булчински туш, Денот на Вљубените, годишнина, продавница декорација, Божик, Нова Година ева и слично. 100% добра УСЛУГА : ве Молиме бидете сигурни дека ќе им се гарантира да добиете најмногу непосредни услуги на клиентите ако имате било инсталација загриженост.Ние исто така, обезбеди веднаш наплата или замена надомест за услуга за било проблематично срце облик на балон лак колона стои комплет!.

Главните карактеристики

Избор на клиент