.

.

Fyland Ласерски Понесе Очите Кал Црвено Светло Точка Boresighter 223 5.56 мм Рем Мерач Списание со Три Групи на Батерии Додатоци

Fyland Ласерски Понесе Очите Кал Црвено Светло Точка Boresighter 223 5.56 мм Рем Мерач Списание со Три Групи

DEN 1250.40

Пристапност
Во достапна форма

【Основни Податоци】ласерски Понесе Поглед 632-650nm Cal Црвено светло Класа IIIA ласерски, помалку од 5m W. 【Опсегот на Употреба】Направен да одговара на .223 комора, калибар специфични.Мала, но многу Корисни. 【Супер Долго Батеријата】Доаѓа со 3 поставува АЖУРИРАНИ батерии (9 LR41 батерии) кое може да трае 3 часа.Може да те земе вашето време за да се игра. 【Точни Дизајн】Лесно да седат совршено во понесе.Брзо пиштол zeroing и sighting.Здрав Полиран бакар изградба. 【Купување Цел】Висока точност за да се намали касети и школки потроши, sighting спектар на понесе поглед е 15 до 100 метри.Убава и прифатлива, јас верувам дека сте многу Добар Играч.Ако сте одличен играч, Тоа е една мала, но многу корисно, бидејќи тоа може да те спаси касети и школки потроши, Здрав Полиран бакар изградба.Доаѓа со (9 LR41 батерии) кое може да трае 3 часа.Може да те земе вашето време да се игра,Висока точност за да се намали касети и школки потроши, sighting спектар на понесе поглед е 15 до 100 метри,проектот ќе ви даде многу добар употреба и искуство, што чекаш?.Лесно да се инсталира. ✔1.Отстранете го задниот капак (го спротивно од стрелките на часовникот). ✔2.Вметнете 3 батерии во задниот поклопец(+ страна нагоре). ✔3.Затворете го задниот поклопец и ласерски е вклучен (ротирање на задниот поклопец насока на стрелките на часовникот). ✔4.Исклучување на уредот (ослободување на задниот поклопец и отстранете ја батеријата).ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ ✔1 x 223 Рем Понесе Поглед ✔9 x AG3/LR41 Батерии.

Главните карактеристики

Избор на клиент