.

.

TWOMEM 2-Pack D72 20 Инчи Пила Синџир 3/8 .05 Инчен 72 Вози Линкови соодветна Замена за Занатски, Efco, Husqvarna, Makita, Партнер, Poulan, Ремингтон

TWOMEM 2-Pack D72 20 Инчи Пила Синџир 3/8 .05 Инчен 72 Вози Линкови соодветна Замена за Занатски, Efco, Husqvarna,

DEN 636.48

Пристапност
Во достапна форма

【Појавување Водич】Одговара за пила на Efco,Husqvarna,Makita,Партнер,Poulan,Ремингтон, Ако ви се исполнат на секој проблем ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【Работи Правилно 】Секој проводници лист има дупки и бразди, кои може да се сместат подмачкување на нафта.Направи пила работи повеќе непречено и во голема мера се прошири на услугата живот. 【Трајни и користите подолго време】Заковки се топлина третираат и да се угасне ,кои го прават посилна врска помеѓу синџир линкови.На заоблени сечилото го намалува носат од видов синџир ,се намали времето на замена. 【Безбедност】 Ниска провизиите се зголеми безбедноста во сечење. 【Параметри】 : 20-Инчен Бар, .050" Мерач, 3/8" ЛП Теренот, 72 се Вози Линкови.Ве молиме бидете сигурни дека вашата машина натпревари на нашата пила пред да купите.Некои типови на машини кои се наведени во Опис на Производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент