.

.

Ева Самостојна 567463 Колба (Сива, Портокалова, Нерѓосувачки Челик, Пластика, Силикони, Од Нерѓосувачки Челик)

Ева Самостојна 567463 Колба (Сива, Портокалова, Нерѓосувачки Челик, Пластика, Силикони, Од Нерѓосувачки Челик)

DEN 1078.80

Пристапност
Во достапна форма

Двојно ѕидови нерѓосувачки термо чаша со вакуум.Практична сметководствена рака - лесно да го зграби и задржете.Функционална капак со клик функција, - лесно да се отвораат и затвораат со една рака.Јачина на звук : 0.35 Л. машина за миење Садови безбедно.Можете да ги преземат практични термо Да Одат Чаша со вас каде и да одите.Капакот е лесно да се отвораат и затвораат кога сте на потег благодарение на функционална кликнете-отворање на капакот, кои лесно може да се управува со една рака.Пополни Да Одат Чаша со кафе или друг пијалок – супер-изолациони двојно вакуум ѕидови чувајте пијалоци совршено топло или ладно.Со нејзината практична силикони носење во рака шише е лесно да се донесе со вас, па секогаш имаат нешто со што да пијат.

Главните карактеристики

Избор на клиент