.

.

HHGKED Men 's Секојдневен Тренерки Маскирани Комплетна Поштенски Еластична Корселе Sweatsuit Сет

HHGKED Men 's Секојдневен Тренерки Маскирани Комплетна Поштенски Еластична Корселе Sweatsuit Сет

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма

95% Полиестер, 5% Spandex.Патент затворање.Рака Мие Само.Hight квалитет во 5% spandex и 95% полиестер.Мека и нега на кожата материјал со добар breathability,која е машина мие со ладна вода.????.Џебовите на двете јакна и панталони,погодно за вас да се донесе мали работи со вас, како копчиња, телефон.Целосната-zip пред нуди лесен on-and-off.Маскирани го прави вашиот топол и го блокираат ветер и прашина.????.Целосната-zip маскирани sweatshirt со врзани страна џебови, прилагодлив худ,Панталони : Drawstring затворање, еластична корселе, две големи џебови, добра крои,да одржува високи перформанси во спортот.????.Одлична за Салата, Тренингот, Тренинг, Џогирање, Пешачење, активности на Отворено и Дневни Секојдневен Носат.????.ние ви препорачуваме да изберете од внимателно да ги прочитате нашите големина на табелата во водство,во споредба со својата редовна големина.Ако било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.????.Овој производ може да ги задоволат вашите омилени активности на отворено и секојдневно носат барања.

Главните карактеристики

Избор на клиент