.

.

KANCY КОЛЕ Жените Кабел Поврзана Џемпер Вест Копчето Надолу без Ракави Класичен Јакна Елеци со Џеб Outwear S-XXL

KANCY КОЛЕ Жените Кабел Поврзана Џемпер Вест Копчето Надолу без Ракави Класичен Јакна Елеци со Џеб Outwear S-XXL

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【98%Акрил+2%Полиестер】.Копчето пред затворање затворање.Две носат функција : Ова ракави копчето надолу џемпер вест може да се носи како јакна во рана пролет и есен, и може да се користи како пријатна вест во ладно време.Тоа им овозможува слобода на арм движење, особено на Копчето пред затворање е многу погодно да се стави на и полетување.Едноставен дизајн : Овој повик лабава џемпер вест е направен од плетени ткаенини; има модерен кабел шема, класичен V деколте, а џебови за чување на мали објекти.Тоа е многу популарна кај жените.Топло и интимни : Ова плетени џемпер вест е мека, кожата-пријателски, дише, и има одредена топлина функција.Тоа е многу удобно на допир и може да се носи со самодоверба.Модерен сите-натпревар : кабел поврзана џемпер veat може да бидат заменети со вашиот топ маица, pullover, база здолниште, фустан, хулахопки, фармерки и така натаму.Дури и со различни тимови, исто така, се одразува на вашиот поинаков шарм.Таа е погодна за различни прилики, како што е слободното салон, патување, канцеларија, партија, кои датираат, се случува надвор, на улица се носат, итн.Тоа е еден од неопходните појавување на предмети за жените есенски и зимски модни стилови.Забелешка : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата, не 's.Без разлика дали сте шопинг или прифаќање од страна на огнот во текот на целиот ден, овој кабел-сплетам џемпер вест нема да ве разочараме!.Тоа е украсен со прекрасни кабел шема детали на предната и извртени шема детали на сите отвори од armholes на полите. Едноставен дизајн, лабава верзија, модерен и секојдневен стил Кожата-friendly и удобен кабел ткиво ткаенина. Овозможува оружје да се движат слободно, што е многу погодно да се стави на и полетување Тоа може да се носи како јакна во рана пролет и есен, и како пријатна вест во ладното време; тоа е, мора да се има за женска гардероба. Класичен солидна боја, елегантен и модерен дизајн Чисто и лабава ракави, копче за затворање, совршен натпревар со кошули, фустани, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент