.

.

COOFANDY Мажите Бизнис Костум Вест,Тенок Одговара Слаби Свадба Waistcoat

COOFANDY Мажите Бизнис Костум Вест,Тенок Одговара Слаби Свадба Waistcoat

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

80% Полиестер,20% Rayon.Копче затворање.Со професионални одговараат на ткаенина, го задржува вест остри сите времиња,назад прилагодливи појас нуди повеќе точни одговара.Класичен еден гради вест дизајн,V деколте, 5 копчиња и 2 вистински страна размавта џебови со 2 лажни џебови оркестарот.Овој костим вест е голема со фустан кошула за остар елегантен изглед, или само како удобно под костум јакна.Одлична за сите сезони,погоден за свадба,настани,дипломирањето,матурска или некои други неформални прилика.Рака Мие/Сува чиста.Најава - Кога Ќе примите овој костим вест прв пат, размавта џеб е затворена од страна на некои бода.Па По Сечење на Конците, Вие може да ја користите џебови.Ве молиме проверете опис на производот пред да нарачате за да се обезбеди точни монтирање.Големина на : Големи | Боја : Сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент