.

.

Јаже Пребивање Ограда Treehouse за Безбедност на Мрежи Товар Скалилата Камион со Приколка Тешки Балкон Пребивање Деца Swingset Скалилата Водоотпорен Hammock (Големина : 45m(1316ft)

Јаже Пребивање Ограда Treehouse за Безбедност на Мрежи Товар Скалилата Камион со Приколка Тешки Балкон Пребивање

DEN 993.60

Пристапност
Во достапна форма

★Дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, носивоста и до 300 килограми, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување сместите удобно. ★Тешки јаже нето парична Казна рачно изработени ткаење, зајакната, на сила е дури, влечење на сила е силна, сончање професионални knotting, мулти-влакно ткаење, направи јаже потрајни, имаат силно влијание отпор.На заштитна мрежа може да се прилагоди на мрежа растојание и боја сакате, ве Молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас.Поради различни средина и светлина интензитет кога правите фотографии, безбедносна мрежа може да биде некои хроматските аберации, но во разумен range2.ЗАШТИТА НЕТО КАРАКТЕРИСТИКИ★јажето нето-е лесно да го инсталирате, со поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони★Ова трајни безбедност нето обезбедува безбедно игри средина за децата на оградата.Заштитете го вашето бебе и домашни миленици безбедно☞☞Нашата продавница има различни стилови на безбедност на мрежи на чекање за вас да се купат.31"), мрежа проред 10 CM(3.Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за безбедност опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста. ★Мултифункционален коноп јаже мрежа е погоден за сите видови на сцени, вратата и прозорецот за ходници, скали, балкони, огради, јасли, кафези за домашни миленичиња, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, пејзаж огради, надворешните ѕидови, птици нето, заштита на растенијата мрежи.★Безбедност нето жица со дијаметар од 8ММ (0.Заштита на деца, домашни миленици или играчки безбедно★Декоративни коноп нето користи еколошки материјали, не-токсични, не-радиоактивни, и нема влијание врз здравјето на вашето дете★Инсталирате јаже нето за вашето дете да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони и прозорци.Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор☜☜БЕЗБЕДНОСТ TIP1.

Главните карактеристики

Избор на клиент