.

.

Ларс' Сопствени Белгискиот Бисер Шеќер, 8 Унца

Ларс' Сопствени Белгискиот Бисер Шеќер, 8 Унца

DEN 357.60

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот должина на производот е 6 инчи.Пакетот ширина на производот е 5 инчи.Пакетот висина на производот е од 4 инчи.Земја на потекло е Белгија.Ларс' Сопствени Белгискиот бисер шеќер се користи за да се направи популарна Белгискиот шеќер waffles.Додава за тестото, ова се увезуваат шеќер caramelizes кога печење да се создаде крцкава џебовите на сладост.

Главните карактеристики

Избор на клиент