.

.

Nutcracker Костен Клип, од не ' Рѓосувачки Орев Бомбичка Sheller Орев Клешти, Мултифункционални Кујнски Прибор Суво Овошје Настроената (Црна, 8.66 инчи)

Nutcracker Костен Клип, од не ' Рѓосувачки Орев Бомбичка Sheller Орев Клешти, Мултифункционални Кујнски Прибор

DEN 117.12

Пристапност
Во достапна форма

Оваа 2 in 1 nutcracker е мал и лесен, лесно да се носат.Направен од висок квалитет на алуминиум и нерѓосувачки челик за издржливост.Лост механизам го прави тешко да се оштети орев обвивка и зачувување на трудот.Ергономски, не се лизга рачка за лесно зафат.На грапав дизајн го прави лесно да се справи со различни плодови, кревка ореви, pecans, ореви, hazelnuts, бадеми и бразилски ореви.

Главните карактеристики

Избор на клиент