.

.

Mokoru Жените Тренингот 2 Парче Облека Тренерки Долг Ракав Култури Блузи Joggers Панталони Поставува Sweatsuits

Mokoru Жените Тренингот 2 Парче Облека Тренерки Долг Ракав Култури Блузи Joggers Панталони Поставува Sweatsuits

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

90% Полиестер, 10% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ткаенини : На тренингот joggers тренерки собата е многу мек и удобен, кожата-пријателски, топло, со висок еластичен.Карактеристики : основна две парче облека карактеристики crewneck сечење на врвот, со долги ракави ракав стегне, еластична полите дизајн на половината.Долго sweatpants со 2 странични џебови, висока половината со elasticband, затегнете на глуждот за заострените моден изглед, опуштено опремени.На sweatsuits за жените е чисто и модерен, ве натера да се погледне енергичен и повеќе атрактивни, pefect за есен зима пролет.Големина : S=НАС(4-6), M=НАС(8-10), L=НАС(12-14), XL=НАС(16-18), на соодветен сет со 2 џебови.Повод : 2 парче облека погодна за секој ден, дома, тренинг, јога, спорт, фитнес, џогирање, дневна облека, одмор, трчање, велосипедизам, затворен, прошетка, клуб, на патување, на шопинг, пешачење, улица, одмор, било кој тип на тренингот или со секојдневно носење, можете да одговараат со рамни чевли, тенис чевли, високи потпетици чевли или спортски чевли, направи што повеќе модата.Нега : Машина за Миење/Собори Сува/хлор, ве Молиме кликнете на "MOKORU" за да пронајдете повеќе моден стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент