.

.

Murtenze 10Pack Плочка Закачалка Нерѓосувачки Челик Ѕид Закачалка Fastener Заграда, Ѕид Кука Слика Рамка за Одредување на Платите Куки со Монтажа Завртки за Керамички Плочки

Murtenze 10Pack Плочка Закачалка Нерѓосувачки Челик Ѕид Закачалка Fastener Заграда, Ѕид Кука Слика Рамка за

DEN 246.96

Пристапност
Во достапна форма

Пакет & Size - 10 парчиња на ѕид монтирани куки, 8 завртки и неколку инсталација делови за својата погодност.Ѕидот куки мерење : големината на ѕид монтирани куки е 40 x 35 x 15mm / 1.57 x 1.38 x 0.6 инчен (Dxšxv), Ритам Ширина : 10мм/0.39",средни, погоден за вас да се откажам многу предмети.Издржливи Материјали - ѕидот-монтирани тока заградата е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, која има добар носивоста и цврстина, отпорност на абење, и не е лесно да се скрши.Широко Апликација Можете да ги користите овие куки во различни места како што се соби, бањи, плакари, итн.да се откажам разни предмети, како што фустани, облека и капи.Лесен за инсталација - На заоблени рабови се дизајнирани за рачно полирање, која е безбедна и не ги повредат вашите раце.Само користење завртки за да ја инсталирате latch на ѕидот.Зголемената завртки се вклучени во пакетот.Загарантирана - 100% Задоволство Доколку постои каква било квалитетот проблем со нашите производи, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.И можете да го вратите производот и да добиете наплата во рок од 30 дена од денот на приемот.Имате никаков ризик да се обидуваат, ве молиме цел со доверба и не двоумете се.Големина Име : 10мм/0.39" | Боја Име : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент