.

.

KYISGOS Компатибилен со Apple се Види Вистинска Кожа Бенд 42mm 44mm Brown & Леопард

KYISGOS Компатибилен со Apple се Види Вистинска Кожа Бенд 42mm 44mm Brown & Леопард

DEN 892.80

Пристапност
Во достапна форма

Одговара Големина : Компатибилен со Apple Види 42mm 44mm СИТЕ Модели, вклучувајќи : Серија 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 /Серија 1 / SE / Спорт.Одговара за 6.32"-8.27"(160mm-210mm) зглоб.Супериорен Квалитет : 100% Вистински Кожа Бенд.Премиум мека врвот вистинска кожа со модерен изработка, нов стилски дизајн, кожата-пријателски, удобно чувство на допир на вашиот зглоб.И внатрешната обвивка е исто така направен од листот кожа.Лесен за Инсталација : Бенд кој доаѓа со нерѓосувачки челик адаптери на двете страни, кои се заклучува врз види прецизно и безбедност, тоа е лесно да се клип и да ги отстраните.Уникатен Дизајн : KYISGOS види бенд користи модерен кожа стил дизајн со нерѓосувачки челик тока, удобен и лесен за осветленост.Го види бенд адаптер и тока се Компатибилни со Apple Види Серија 6/5/4/3/2/1/SE Сите модели.Тоа може да се мажи или жени, удобно чувство на допир на вашиот зглоб, едноставен, но привлечни, изгледа фантастично и се даваат убав професионални се погледне за секоја прилика.Стилски и разновиден; Совршен за спортски и на отворено, активност следење или како моден додаток.

Главните карактеристики

Избор на клиент