.

.

Tipton не бе Јажиња – Калибар Специфични Повлече Преку Понесе Змии со Лагери за Крај за да го Завршите Конекцијата и Чување на огнено Оружје Чистење и Одржување

Tipton не бе Јажиња – Калибар Специфични Повлече Преку Понесе Змии со Лагери за Крај за да го Завршите Конекцијата

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИИ : 32" L x 2" W x 0.5" Д и 0.2 lbs.ДИЗАЈН : На патент имајќи систем им овозможува на корисниците да се поврзете на завршува и се повлече на змија низ барел повеќе пати, без потреба за rethreading.ВКЛУЧУВА : пригоден хаос-бесплатен простор за складирање случај.На РАСПОЛАГАЊЕ : Понудени во .22 кал, .9mm, .30 кал, .40 кал, .45 кал, .6mm, за 6.5 mm, .7mm, 12 мерач, а 20 се измери.ГАРАНТИРА : Овој производ е покриен со ограничена доживотна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент