.

.

Гама X-ST Рекети Stringing Машина: X-Жила X-ST Тенис String Машина со Stringing Алатки и Прибор - Тенис, Сквош и Бадминтон Рекет Жила - Tabletop Рекет Restring Машини

Гама X-ST Рекети Stringing Машина: X-Жила X-ST Тенис String Машина со Stringing Алатки и Прибор - Тенис, Сквош

DEN 5518.80

Пристапност
Во достапна форма

ОБИЧАЈ STRING ПРАШАЊЕ : се Користи прирачникот пролет тензија winder (9-90lb опсег) и 360-степен плочата.ФИРМА ЗАДРЖЕТЕ : Универзална string стеги и 6-точка Брз Планината Систем задржи рекети безбедно место.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Карактеристики на алуминиумски база и линеарна string gripper со ротациона string водич.АЛАТКА СЕТ : Вклучува pathfinder awl, директно awl, хексадецимален клучеви, клешти, и дијагонала машина.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Гама XST string машини се лесни за работа и поткрепени со ограничен доживотна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент