.

.

Семејството Се Бори Леукемија Свеста Производи Подарок Мажи Жени Деца T-Shirt

Семејството Се Бори Леукемија Свеста Производи Подарок Мажи Жени Деца T-Shirt

DEN 273.60

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Семејството се бори Леукемија свеста подароци мажи жени деца, момчиња и девојчиња мамо тато бабата дедото тетка чичко син ќерка.Во септември ние носат портокал за Леукемија на свеста месец & ова срце со портокалова панделка & изреки фрази & силна порака за семејството!.Леукемија свеста производи подароци жени, мажи, тинејџери.Да се подигне поддршка за борци, воини & преживеаните со оваа облека & Заврши својата колекција на производот додатоци за него & неа (маска, pin, ѓердан, decal, keychain, портокалова панделка) w/ оваа облека.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Семејството се бори Леукемија свеста подароци мажи жени деца, момчиња и девојчиња мамо тато бабата дедото тетка чичко син ќерка.Акутна миелоидна myelogenous леукемија АМЛ, Хронична миелоидна myelogenous CML, Акутна lymphocytic lymphoblastic СИТЕ & Chronic lymphocytic CLL.Леукемија свеста производи подароци жени мажи.Да се подигне свеста за борци, воини & преживеаните со оваа облека & Заврши својата колекција на производот додатоци за него & неа (маска, pin, ѓердан, decal, keychain, портокалова панделка) w/ оваа облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент