.

.

Ryka Жените Живописни RZX Крстот Тренер

Ryka Жените Живописни RZX Крстот Тренер

DEN 958.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Обичај инженерните мрежа со multicolor печати и прилагодливи cording.Анатомски Прецизни-Враќање footbed.RZX : РЕ-ZORB големо влијание перница во петицата најдобри во амортизирање и флексибилност.Гумени outsole со стожерот точка и стратешки flex жлебови.Се движат во високо влијание, на тренд живописни обука за чевли.На multicolor печатење инженерство мрежа со прилагодливи cording и ghillie чипка систем држи нејзиниот стил бараат свежи и женски.Плус, на анатомски sock и rzx технологија дава нејзиниот сите на поддршка на таа треба за повеќето интензивно вежбање.Да им даде на жените спортски чевли конструирани исклучиво за нас.Се зборува чевли направени специјално за womans уникатен нога форма, движење на мускулите и изградба, не само со големина долу верзија на ман чевли. (Нејзините прилично моќен материјал.).Ние сме бестрашен племето на жените кои сакаат подобро.И ние го сакаме тоа сега.

Главните карактеристики

Избор на клиент