.

.

UXZDX Рачно Ткаени Складирање Кошница Ратан Складирање Фах Плетен Кошница Леб Овошје Екранот Леб Кошница

UXZDX Рачно Ткаени Складирање Кошница Ратан Складирање Фах Плетен Кошница Леб Овошје Екранот Леб Кошница

DEN 2876.64

Пристапност
Во достапна форма

Ратан складирање фах : лесен за употреба и лесно да се продавница.Вечера плоча е направена од ратан материјал, кој е траен и еколошки.Заштита на животната средина : Рачно ткаени плетен кошница, природни изработка, исто така, може да се користи како одличен домашна декорација.Цел : Мултифункционален голем капацитет ратан складирање лента, која може да се сместат леб, овошје, закуски, итн.Внатрешноста е мека и надвор е мека, многу погодна за ткаење дома и ракотворби.Ратан складирање фах : лесен за употреба и лесно да се продавница.Вечера плоча е направена од ратан материјал, кој е траен и еколошки.Заштита на животната средина : Рачно ткаени плетен кошница, природни изработка, исто така, може да се користи како одличен домашна декорација.Цел : Мултифункционален голем капацитет ратан складирање лента, која може да се сместат леб, овошје, закуски, итн.Внатрешноста е мека и надвор е мека, многу погодна за ткаење дома и ракотворби.Име : Складирање Basket Material : Rattan Color : како што е прикажано во figurenotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*basket Easy да се користи, свитлива дизајн е лесно да се носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент