.

.

Леано Железо Верверица Орев Бомбичка

Леано Железо Верверица Орев Бомбичка

DEN 474.96

Пристапност
Во достапна форма

Леано Железо Верверица Орев Бомбичка, селски браун заврши.Подигнете опашка, инсталирајте орев, собори на опашката.Забавен начин да попуштат орев!За светлина школка ореви само.Возрасни употреба само како тоа може да стиснете деца.Голема малку леано железо верверица орев бомбичка.Забавен начин да попуштат pecans и други светлина школка ореви.НЕ ЗА ТЕШКИ ШКОЛКА ОРЕВИ.Стои 6" високи x 6" долго.Малку над 2" широк. 2 1/2 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент