.

.

Roore француски Лен чаршаф Поставите јас 4 Парче Сет Постелнина (2 Перница Шамс, 1 Рамен Лист и 1 Опремени Лист) јас Мека Збрчкана Шарени Дизајн (Розова Шарени, Кралицата)

Roore француски Лен чаршаф Поставите јас 4 Парче Сет Постелнина (2 Перница Шамс, 1 Рамен Лист и 1 Опремени

DEN 3118.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Лен Лен има опуштено и живеел во погледне преку суптилни набори на тоа.Овој ултра-меки удобен и дише ткаенина е совршен за мирен ноќен сон.Луксузен и Шарени Стил : Фали еден убав шик природни збрчкана текстура изглед, спојување неутрални нијанси со безвременски шари модел, оваа мека око-фаќање на сет носи разноврсна стил на вашиот атмосфера постелнина ансамбл.Ткаенината е предиво-обоена, што значи темата/предиво е обоена пред да биде ткиво.Преку овој начин, боја има поголема длабочина, подобро конзистентност и никогаш нема да згаснат.Машина мие со ладна вода со благ циклус, собори сува на ниска топлина, и не кајгана.Навремено отпорни ткаенини не бара пеглање и ќе стане уште помеки и по секое миење.Боја : Розова Шарени | Големина : Кралицата.

Главните карактеристики

Избор на клиент