.

.

Toopify Cookie Притиснете Пиштол за Полнење за DIY Бисквит Создателот и Декорација со 20 Нерѓосувачки Челик Cookie дискови и 4 млазници, Сребро.

Toopify Cookie Притиснете Пиштол за Полнење за DIY Бисквит Создателот и Декорација со 20 Нерѓосувачки Челик

DEN 809.76

Пристапност
Во достапна форма

【DIY Бисквит Создателот】 : Можете да направите различни креативни колачиња и ги красат cupcakes лесно дома. 【Додатоци】 : Освен cookie притиснете пиштол, пакетот, исто така, доаѓаат со 20 меѓусебно cookie дискови, 4 шлаг совети и рецепт книга. 【Материјал】 : Храна одделение од Нерѓосувачки Челик тело, алуминиум cookie дискови, ABS млазници, ФДУ потврдија, издржливи и безбедни. 【Лесен за Употреба】 : Disassembles конструкција за лесен утовар и лесно расчистување, одлична за двете почетници и искусни про. 【Смешно】 : Со ова колаче притиснете, ќе запали партија во вашата кујна, ги красат повеќето убави колачиња, ќе уживате во времето кое го поминуваат со вашето семејство или пријатели.НЕМАТЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ПЕЧЕ COOIKIE?Под помош на нашите лесен за користење cookie притиснете, ќе ви се допадне пече колачиња со себе си почесто.Ќе најдете дека за печење колачиња е добар начин да стрес олеснување и забавува себе си.Specification Color : Silver Material : Нерѓосувачки челик, cookie притиснете пиштол + алуминиумски cookie дискови + ABS nozzles Adjustable : Лесно се прилагоди cookie големини од големи до мали само со вртење на knob од "Ниво 1" да "Ниво 2"(35 до 40 мали колачиња и 20 до 25 големи колачиња)Пакет се вклучени : 1*Cookie Притиснете : Екструдиран тестото во лесно креативни колачиња и други treats20*Cookie Дискови : Заменлив традиционални колачиња диск shapes4*Шлаг Совети : да се Создаде убави модели, како што се ѕвезди, круг, лист, се зголеми совети, трева tips1*Рецепт Книга .

Главните карактеристики

Избор на клиент